Aura Roboclean

System Czyszczący Aura Roboclean to wielofunkcyjne urządzenie, które filtruje, jonizuje i odświeża powietrze, utrzymując jednocześnie optymalny poziom nawilżenia. Przeznaczony jest do gruntownego sprzątania całego domu. Aura Roboclean został wyposażony w filtr wodny i separator. Dzięki ich działaniu codziennie możesz oddychać czystym powietrzem, wolnym od kurzu i innych zanieczyszczeń. Urządzenie jest szczególnie zalecane osobom cierpiącym na alergię, astmę i choroby układu oddechowego.
Producentem systemu czyszczącego Aura Roboclean jest niemiecka firma Aura GmbH, której siedziba i zakłady produkcyjne znajdują się w miejscowości Weiterstadt na przedmieściach Frankfurtu.
robo zdjecie

Nagrody i certyfikaty

Druck

RED DOT – najbardziej prestiżowa na świecie nagroda w designie

Nowy model Robocleana został ZWYCIĘZCĄ 2013 roku jeszcze przed wprowadzeniem tego modelu na rynek, czego potwierdzenie znajduje się w załączonym certyfikacie. NAGRODA została przyznana 1 lipca 2013 roku w ESSEN w NIEMCZECH jeszcze na etapie projektowania.

tuv

TŰV – 99,9930% skuteczności filtrowania powietrza

Roboclean posiada certyfikat najbardziej renomowanych instytucji, m.in. niemieckiego TŰV . Certyfikat przyznany za oczyszczania powietrza z kurzu w 99,9930 %.

religa

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Z doświadczeń związanych z bieżącą eksploatacją urządzenia w naszych pracowniach wynika, że AURA ROBOCLEAN jest urządzeniem o bardzo dobrej jakości i może być przydatnym dla osób cierpiących na ALERGIE.

zpmed

ZPMed – Centrum Medycyny Zapobiegawczej

ROBOCLEAN spełnia wymagania medycyny zapobiegawczej, jako produkt przyjazny dla zdrowia.

kema

Certyfikat jakości KEMA

Certyfikat jakości wydany przez międzynarodową, renomowaną instytucję KEMA. Certyfikat został nadany dla ROBOCLEAN na  podstawie testu zgodnego z normami EN 60335-1:2002; EN 60335-2-2:2003; EN 6223:2008

grune

Certyfikat Der Grüne Punkt

Certyfikat spełniania norm ekologicznych przez AURA GMBH, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce.

 

robo-zdjecie2

 

 

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
error: Treść witryny podlega ochronie !!!
Call Now Button