O wodzie

owodzie

Woda

Jest podstawą wszelkiego życia. Krąży po kuli ziemskiej w postaci rosy lub deszczu, w rzekach i oceanach. Krąży również w naszych ciałach i utrzymuje nas przy życiu, zasilając nasze komórki składnikami odżywczymi.Woda jest podstawą naszego zdrowia, a picie czystej wody jest tak samo ważne jak spożywanie jej w wystarczającej ilości. Czy woda, która płynie z naszych kranów jest naprawdę taka,  jak chciała Natura?
Dorastaliśmy przyzwyczajeni do traktowania wody pitnej jako czegoś danego raz na zawsze, pozostaje ona jednak najbardziej rzadkim i cennym zasobem naturalnym.
Te trzy proste atomy H2O, są tak nierozerwalnie związane z naszym istnieniem, że ewentualne odkrycie wody na innej planecie jest prawie pewną wskazówką istnienia tam życia.

Woda osmotyczna

–  Począwszy od rozwoju XIX-wiecznego przemysłu, rozpoczął się trwający do dziś proces niszczenia naszego środowiska naturalnego, w tym zanieczyszczenia wody.
W 1952roku amerykański naukowiec prof. Sourirajon z Uniwersytetu Kalifornijskiego, wymyślił i skonstruował pierwszą membranę , działającą na zasadzie odwróconej osmozy.Proces, którego cząstki wody pod zewnętrznym ciśnieniem przepływają przez półprzepuszczalną membranę, podczas gdy zanieczyszczenia i inne obce związki rozpuszczone w wodzie są zatrzymywane na powierzchni i wypłukiwane- nazywa się odwróconą osmozą.
Oczyszczanie wody tą metodą należy do najbardziej nowoczesnych i skutecznych metod. W dniu dzisiejszym tak poważna firma jak KUNA GROUP AB, której produkty mamy zaszczyt rozprowadzać, ciągle doskonali materiały  z których zbudowana jest membrana i inne części filtrów osmotycznych, wykorzystując najnowsze zdobycze nauki i techniki, zapewniając nam najlepsze tego typu urządzenia na świecie.
owodzie2
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
error: Treść witryny podlega ochronie !!!
Call Now Button